Instagram Dondurma Nasıl Yapılır

Instagram hesabımı geçici olarak nasıl kapatabilirim diye soruyorsanız cevabını sadece 30 saniye içerisinde burada bulacaksınız.İnstagram hesap dondurma olarak eklenen özellik aslında instagram hesabınızı geçici olarak kapatma anlamına geliyor ve bunu yapmak gayet basit. Şimdiye kadar bu seçeneğin gözünüze çarpmamasının nedeni aslında instagram dondurma linki mobil uygulamanın üzerinde değil de web uygulamasının üzerinde olmasıdır.

Öncelikli olarak safari ya da chrome gibi bir internet tarayıcısı ile instagram.com sitesine üye girişi yapmalısınız. Daha sonra profilinize tıklayıp hesabı düzenle seçeneğine basın. Sayfanın en altında "Hesabımı geçici olarak kapat" yazısını göreceksiniz. Buna basın ve "Hesabını neden kapatıyorsun?" seçeneğinden nedeninizi seçip şifrenizi girin. Hepsi bu kadar.

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Hesabını silmek yerine kapatabilirsin. Bu, sen tekrar giriş yaparak hesabını yeniden etkinleştirene dek hesabının gizli olacağı anlamına gelir yazısını gördüyseniz doğru sayfadasınız demektir.

instagram hesabını geçici olarak kapatma

Instagram hesabımı ne kadar sürede bir dondurabilirim?
İnstagram hesabınızı haftada bir dondurabilirsiniz. Daha sık dondurup açmanıza instagram izin vermeyecektir.

Instagram hesabımı tekrar aktif etmek istiyorum?
Düğmeye bastığında, sen tekrar giriş yaparak hesabını yeniden etkinleştirene dek fotoğrafların, yorumların ve beğenmelerin gizli olacaktır yazısını göreceksiniz. Yani tekrardan instagram hesabınıza giriş yaptığınızda hesabınız aktif olacak.

Instagram hesabımı dondurdum ama tekrardan aktif edemiyorum?
Genellikle şifrenizi unutmuş olabileceğinizden ya da yakın bir zamanda şifrenizi değiştirmiş olabileceğinizden hesabınıza giriş yapamayabilirsiniz. Bunun için şifremi unuttum linkinden email adresinize şifre sıfırlama linki isteyebilirsiniz.

Farklı ödeme seçenekleri hakkında temsilciye danısın