Gerçek Takipçi Satın Al

Web sitemizden takipçi satın almak çok kolay. Artık sadece bir form doldurarak takipçi satın alabilirsiniz.Web sitemizin anasayfasında bulunan paketlerden birini veya hangi sosyal ağdan takipçi almak istiyorsanız aşağıdaki şekilde gördüğünüz üzere linke tıklıyorsunuz. Mesela ben "Twitter Takipçi" seçeneğine tıklayarak web sitemiz üzerindeki tüm Twitter Takipçi paket seçeneklerini görmek istedin.


Yukarıdaki şekilde gördüğünüz gibi İnstagram Takipçi seçeneğine tıklayarak yeni penceremiz olan aşağıdaki Fotoğrafta gördüğünüz "Tüm Twitter Takipçi Paketleri" seçeneği önümüze çıktı. Şimdi size uygun olan paketlerden herhangi birine kullanıcı adınızı ve e-mail seçeneğinizi seçerek "Şimdi Satın Al" seçeneğine tıklıyoruz. Buradaki kullanıcı adı ve e-mail adresini doğru şekilde yazdığımıza emin olarak "Şimdi Satın Al" seçeneğine tıkladıktan sonra önümüze Ödeme Paneli çıkacak. Öncelikle şunu belirtiyim. Ben 20.000 Yabancı Twitter Takipçi Paketini seçtim. Siz dilerseniz, size daha uygun olabilecek paketlerden birisine sahip olabilirsiniz. Örneğin benim için Takipçilerin yabancı veya Türk olması çok önem arz etmiyor; ayrıca Yabancı takipçi satın aldıktan sonra üzerine bir de Türk takipçi satın alarak bütün takipçilerim sanki Türkmüş gibi bir görünüm kazanmak istiyorum. Böylece 20.000 Takipçi sanki Türkmüş gibi olacak. (Tabi bu bir taktik ve strateji. Sizin stratejinizi size göre değerlendirebilirsiniz.


Şimdi önümüze ödeme paneli açıldı. Bu panel "Paypal" ve dünyanın en güvenli ödeme yöntemi bu web sitesinde. Kısacası ödemelerinizi bu web sitesinden hem güvenli hem de çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yapmanız gereken önümüze çıkan panelde "Kredi Kartı numarası, Son kullanım tarihi, cvc2i doğum tarihi, isim soyisim, adres, posta kodu, telefon, e-mail- ve son olarak kendinizin belirleyeceği 8 haneli bir şifre giriyorsunuz. Bu şifreyi siz belirliyorsunuz istediğiniz şifreyi seçebilirsiniz. En sonunda ise "Kabul Edin ve Hesap Oluşturun seçeneğine tıklıyoruz.

En sonunda artık Paypal bünyesine katılarak güvenli ödeme gönderme yapabilecek durumdayız. Yalnızca "Onaylama" dediğimizde 1 saat içerisinde takipçiler bizim profilimize gelmiş oluyor.

Farklı ödeme seçenekleri hakkında temsilciye danısın